Dużo się działo – bo to ferie z SOK-iem!

Drugi tydzień ferii z Sokólskim Ośrodkiem Kultury upłynął na zajęciach plastycznych i rytmicznych – było malowanko, było i hasanko.

Opowieści Starego Kredensu

Mali amatorzy rękodzieła, wraz z opiekunami, pod okiem pana Darka tworzyli koralikowe ozdoby, spod sprytnych małych paluszków wychodziły także urocze zwierzaki. Nie zabrakło również zajęć z rysunku i malarstwa, coś dla siebie w ofercie feryjnej znalazły również dzieci z zacięciem do tańca.

Kino „Sokół” zaprosiło dzieciaki na zabawną i wzruszającą „Kosmiczną Przygodę Allana”, a nieco starsi mogli obejrzeć film pt. „Młody Winnetou”.

W sobotę ponownie gościliśmy Teatr pod Orzełkiem, tym razem ze spektaklem pt. „Opowieści Starego Kredensu”. Publiczność przyjęła spektakl bardzo ciepło.

Czwartek należał do małych i trochę większych detektywów, okazało się, że w kamienicy Tyzenhauza doszło do… porwania – na szczęście, uczestnicy zajęć, czyli prawdziwe bystrzaki, przeszkolone uprzednio przez panie policjantki z wydziału kryminalnego – wytropiły ślady i zagadka tajemniczego zniknięcia została szczęśliwie rozwiązana.

Dziękujemy za wspólny czas!

Więcej zdjęć na stronie: sokolskiosrodekkultury.pl i na profilu Facebook.

(AT) fot. Wojciech Panow, SOK


Zobacz również

Skip to content