Czytelnicy spotkali się z Wojciechem Czabanowskim

W piątkowy wieczór ,20 stycznia 2023 r. Biblioteka Publiczna w Sokółce gościła na spotkaniu autorskim Wojciecha Czabanowskiego autora powieści z gatunku political fiction, doradcę politycznego, strategicznego i wizerunkowego.

W. Czabanowski

Podczas spotkania autor promował debiutancką powieść pt. „Plan Kiszczaka”. Pełna humoru i wartkiej akcji książka Wojciecha Czabanowskiego przenosi czytelnika do czasów PRL-u. Autor rozwija cudowną wizję alternatywnej historii, w której Jaruzelskiemu, Kiszczakowi i Ochabowi udaje się doprowadzić do stworzenia prawdziwie ejdetycznej Rzeczpospolitej Ludowej, która staje się pierwszym autentycznym państwem uniwersalnym w naszej części świata.

Autor oprócz promocji „Planu Kiszczaka” zdradził gościom kulisy nowej książki, która aktualnie powstaje. Dowiedzieliśmy się również, że pisarz planuje kontynuację historii rozpoczętej w debiutanckiej powieści, tworząc serię książek z gatunku political fiction. W przyszłości Wojciech Czabanowski zamierza pisać książki nie ograniczając się do jednego gatunku, ponieważ jak powiedział, jest osobą wielowymiarową i jego twórczość również jest różnorodna. Pan Wojciech odpowiadał chętnie na każde z zadanych pytań, również o swoim życiu zawodowym, które zaciekawiło gości. Mieliśmy również okazję poznania z pierwszej ręki historii o byciu dyplomowanym Juhasem.

Autorowi dziękujemy za fascynujący wieczór, a wszystkim gościom za aktywny udział w spotkaniu. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania „Planu Kiszczaka” w Bibliotece Publicznej w Sokółce. Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej, która uświetniła je swoją obecnością.

(NZ) Biblioteka Publiczna w Sokółce

Skip to content