Zapisy na warsztaty rodzinne w muzeum

Baner informacyjny

19 listopada (sobota) 2022, w godz. 11:00-13:00 Muzeum Ziemi Sokólskiej SOK (ul. Piłsudskiego 2) zaprasza na BEZPŁATNE warsztaty dla rodzin i osób indywidualnych, w czasie którego zrobimy własnoręcznie album rodzinny i w ciekawy sposób uporządkujmy wiedzę o swoich bliskich.

Dowiemy się czym jest genealogia, jak możemy przygotować pamiątkę, która pomoże nam w ustaleniu wielu ważnych dla naszej rodziny faktów.

Obowiązują zapisy: tel. 690 333 590 (dni powszednie 8-16) lub mailowo: poczta@muzeumziemisokolskiej.pl

Zapewniamy wszystkie materiały, choć zachęcamy do wzięcia ze sobą swoich naklejek, taśm ozdobnych, ale przede wszystkim fotografii siebie i swoich bliskich do albumów. Prace powstałe w ramach warsztatów uczestnicy zabiorą do domu.

Działanie w ramach projektu “Zakorzenieni” zostało dofinansowane ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce, Gminę Sokółkę. Realizowane jest przez grupę nieformalną „Miłośników Ziemi Sokólskiej” oraz Sokólski Ośrodek Kultury.

Edyta Wiśniewska
Muzeum Ziemi Sokólskiej SOK

Skip to content