Zaproszenie na spotkanie autorskie z Moniką Godlewską

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Godlewską oraz promocję jej trzeciej powieści pt. „Dama Pik”.

Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2022 r. (środa), o godzinie 17:00, w czytelni biblioteki – Os. Centrum 21. Wstęp wolny.

Plakat

Dama Pik to finałowa powieść trylogii pt. „Dama Kier”. Akcja powieści rozgrywa się w Londynie na początku XX wieku. Lady Eleanor, od niedawna hrabina Moubray, powraca na salony u boku nowego męża. Będzie musiała zmierzyć się z nieprzychylnością socjety, plotkami i intrygami. Stawiając im czoła, zawalczy o swoją przyszłość i wolność…

Monika Godlewska– jest Sokółczanką i lekarzem. Niegdyś pisała wiersze, obecnie woli prozę. Pasjonatka historii, języków obcych oraz swojej pracy. Pisanie to dla niej sposób na uwolnienie wyobraźni i przeniesienie się w czasie do ulubionych epok.

Jej pierwsza wydana powieść -„Dama Kier”- została Książką Roku 2021 na portalu granice.pl i otrzymała nagrodę jury w kategorii powieść obyczajowa. „Król Pik” natomiast otrzymał nominację w kategorii „Z historią w tle”. Sama powieść została nagrodzona w tej kategorii w głosowaniu „Najlepsza Książka na Zimę”. Współorganizatorem wydarzenia jest sokólska księgarnia „A KUKU”.

(EK) Biblioteka Publiczna w Sokółce

Skip to content