Spotkaniu autorskie z okazji Nocy Bibliotek

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Panem Andrzejem Grabowskim oraz promocję książki pod tytułem “Jestem jak motyl”.

Spotkanie odbędzie się w ramach VIII edycji Nocy Bibliotek, która w tym roku obchodzona jest pod hasłem „To się musi powieść”.

Plakat

Andrzej Grabowski to polski aktor teatralny, telewizyjny, filmowy i dubbingowy, artysta kabaretowy, piosenkarz, scenarzysta i reżyser. Stworzył wiele znakomitych ról filmowych w produkcjach takich jak: “Boża podszewka”, “Pitbull”, “Drogówka”, ”Pod mocnym Aniołem”. Zagrał także wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych, m.in.: “Złotopolscy”, “Blondynka”, “Odwróceni”. Jednak największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu “Świat według Kiepskich”.

Książka pod tytułem Jestem jak motyl odsłania kulisy jego sławy. Barwna i z gawędziarskim talentem napisana autobiografia jednego z najbardziej wszechstronnych polskich aktorów zostanie przybliżona na spotkaniu 28 września o godzinie 17:00 (Osiedle Centrum 21).

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie biblioteki w godzinach pracy placówki. Wydarzeniu będzie towarzyszył również kiermasz książki używanej.

Spotkanie odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Banku Spółdzielczego w Sokółce oraz indywidualnych sponsorów.

Natalia Niedziołko
Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content