Zaproszenie na warsztaty zielarskie

Stowarzyszenie “Polanie” w ramach prowadzonego od lipca 2022 projektu “Natura naszym sprzymierzeńcem”, zaprasza na warsztaty zielarskie z Agnieszką Prymaka i jej Zielską Kolonią. W trakcie spotkania wyruszymy na spacer by zebrać zioła, które wykorzystamy w przygotowaniu soli ziołowej.

Plakat

7 sierpnia 2022 w niedzielę o godz. 14.00 zapraszamy do Polanek (wieś w gminie Sokółka) adres: Polanki 15 . Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem tel. 533 412 916. Warsztaty skierowane są do mieszkańców gminy Sokółka a zwłaszcza mieszkańców Polanek i okolicznych wsi w parafii Rozedranka Stara.

Agnieszka Prymaka omówi zastosowanie zebranych przez nas ziół, wspólnie przygotujemy mieszanki, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Agnieszka Prymaka – podlaska zielarka i właścicielka „Zielskiej Kolonii” w Puszczy Knyszyńskiej, dzieli się swoimi doświadczeniami w temacie szeroko rozumianego powrotu do natury w życiu codziennym oraz lekcjami płynącymi z pracy z roślinami.

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce, Gminę Sokółkę.


Zobacz również

Skip to content