Pomagają spełniać sportowe marzenia

Karnety na rozgrywki ligowe Jagiellonii Białystok otrzymali trenerzy i działacze z Akademii Sportu Falcon Sokółka. To prezent ufundowany przez Burmistrza Sokółki Ewę Kulikowską, kadrę kierowniczą sokólskiego magistratu i Prezesów spółek miejskich.

Dziesięć karnetów odebrał w środę 20 lipca 2022 roku Marcin Górski z Falcon-u. Wręczył je Zastępca Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk. – Jest to forma podziękowania za pracę na rzecz dzieci i młodzieży oraz za wkład wniesiony w rozwój sportu w naszej gminie – podkreślił Zastępca Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk.

Akademia Sportu Falcon działa od 2013 roku. Jej zadaniem jest poprawa kondycji regionalnej piłki nożnej i stworzenie odpowiednich warunków rozwoju dla młodych adeptów futbolu. Falcon zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat.

„Pragniemy sprawić, aby dzieci i młodzież, dzięki uczestnictwu w zajęciach prowadzonych przez Akademię Sportu Falcon Sokółka, miały możliwość spełnienia swoich sportowych marzeń, rozwijały pewność siebie i uczyły się współpracy” – czytamy na stronie AS Falcon.

(DB) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content