Konkurs w Bibliotece Publicznej w Sokółce

Romantyczna Sokółka? To lubię!

Nagraj film, na którym czytasz dowolną balladę (lub fragment) z utworu Adama Mickiewicza pt. Ballady i Romanse.

Plakat

Jak ma wyglądać filmik? Liczymy na Twoją kreatywność! Możesz nagrać siebie jak czytasz, może to być romantyczny krajobraz lub sceneria… Możesz wystąpić sam/sama lub z koleżanką, kolegą, mamą, tatą, babcią, dziadkiem… Może wyjdziesz z kamerą w ciekawe miejsce? Mile widziane żartobliwe zabarwienie i własna interpretacja! Rozejrzyj się po swojej okolicy. Wiele ciekawych, romantycznych miejsc czeka na Ciebie!

„Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza przeczytamy wspólnie w naszej bibliotece już na początku września, podczas 11. edycji akcji „Narodowe Czytanie”. Może to właśnie u nas znajdziesz inspirację na filmik? Dzieło narodowego wieszcza nie zostało wybrane przypadkowo. W 2022 obchodzić będziemy dwusetną rocznicę opublikowania tomu. Nie daj się zwieść pozorom i nie zniechęcaj się poważną lekturą, bo teksty Mickiewicza są wciąż żywe, pobrzmiewają świeżymi emocjami w głowach czytających je ludzi.

Filmik prześlij na nasz e-mail: oraz opublikuj w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Oznacz naszą bibliotekę oraz użyj hasztagu #romantycznasokolka abyśmy nie przegapili twego filmu. Na zgłoszenia czekamy do 18 września 2022 r. Po tym terminie wytypujemy zwycięzców, na których czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe i gadżety biblioteczne.

Wszystkie informacje oraz regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie:

http://www.sokolka.naszabiblioteka.com/n,konkurs-dla-kazdego

Beata Grecka


Zobacz również

Skip to content