Relacja z Akcji Lato

Wakacje trwają i choć pogoda w kratkę, to Sokólskim Ośrodku Kultury Akcja lato kręci się pełna parą. Praktycznie codziennie dzieje się coś innego.

Bazarek

Rozpoczęły się wtorkowe przedpołudniowe pokazy kina letniego, gdzie można obejrzeć świetne filmy dla najmłodszych. Poniedziałkowy bazarek zabawek to miejsce, gdzie najmłodsi mogą sprzedawać lub wymieniać się zabawkami, książkami czy grami, a dorośli tanio kupić coś dla swoich pociech, ucząc w ten sposób, że zabawka nie musi być droga ani nowa. Zajęcia szachowe zgromadziły miłośników wymagającej gry planszowej, którzy ćwiczą jak zrobić szach, mat i wygrać!

W pierwszym tygodniu wakacji odbył się też festyn z animacjami, grami i zabawami. Królowały ogromne banki mydlane, super konkurencje sportowe oraz zabawy z animatorką ze Studia działań Kreatywnych Gwiazda. Wiele dzieci zapisało się na różnego rodzaju warsztaty takie jak malarstwo plenerowe, rzeźba w glinie, warsztaty kreatywne. Na zajęciach powstały malarskie prace, gliniane zwierzęta i pszczółkowe domki. Uczestników nie brakuje, wszystkie miejsca są zapełnione. Powstają piękne prace, humor doskonały, buzie uśmiechnięte, po wyjściu z domu kultury – głowa pełna pomysłów i inspiracji. Same przyjemności! Wakacje po prostu! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Agnieszka Kozakiewicz
Foto: Wojtek Panow


Zobacz również