Uroczyste podsumowanie projektu w Malawiczach Dolnych

Baner EFS

Dnia 21 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej w Malawiczach Dolnych odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Nauczanie przez eksperymentowanie w SP w Malawiczach Dolnych” (zad. 7 działanie 1 Piknik naukowy- w ramach realizacji projektu Nr projektu: nr RPPD.03.02.01-20-0438/19).

Na początku zgromadzeni uczniowie, nauczyciele i rodzice zapoznali się z działaniami, które miały miejsce w związku z realizacja projektu. Działania zostały ujęte w prezentacji dostępnej pod adresem https://view.genial.ly/629499fc8fb6a00018e5f972/presentation-nauczanie-przez-eksperymentowanie. Prezentację przygotowali członkowie Szkolnego Klubu Dziennikarskiego. Następnie uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości udali się na słodki poczęstunek przygotowany w ramach wydarzenia. Kolejną atrakcją było uczestnictwo w pokazach i grach przygotowanych przez uczestników i prowadzących zajęcia realizowane w ramach projektu. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w programowaniu Ozobotów i GeniBotów. W sali przyrodniczej mieli okazję dokonać prostych doświadczeń chemicznych i fizycznych. Mogli również pograć w gry językowe i rozwijające umiejętności zapamiętywania, koncentracji i logicznego myślenia.

Zajęcia zostały przygotowanie w oparciu o zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne (monitory interaktywne, mikroskop, GeniBoty, programy multimedialne itp.) oraz sprzęt (odczynniki, szkło laboratoryjne, narzędzia laboratoryjne itp.).

(AI)


Zobacz również

Skip to content