Stypendia Burmistrza Sokółki przyznane po raz czternasty

Zdolni uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Sokółka otrzymali Stypendia Naukowe Burmistrza Sokółki za wysokie wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2021/2022. Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska już po raz czternasty przyznała stypendia, które zostały wręczone podczas uroczystości w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce.

Uczniowie szkół podstawowych i Samorządowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sokółce otrzymali stypendia w wysokości od 150 do 248 zł.

Stypendia Burmistrza Sokółki

W sumie dla 263 uczniów przeznaczono 51 638 zł. Najwięcej stypendystów wytypowała Szkoła Podstawowa nr 1 – 109 uczniów i Szkoła Podstawowa nr 2 – 53 uczniów. Zaś w pozostałych szkołach liczba stypendystów przedstawiała się następująco: Szkoła Podstawowa nr 3 – 29 uczniów, Szkoła Podstawowa w Boguszach – 13 uczniów, Szkoła Podstawowa w Geniuszach – 4 uczniów, Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych – 6 uczniów, Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce – 7 uczniów, Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance – 8 uczniów i Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce – 34 uczniów.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Urszula Marchiel Referat Oświaty
Fot. J. Korzeniewska


Zobacz również

Skip to content