Na festynie w Sokolanach

W niedzielę 19 września 2021 roku Koło Gospodyń Wiejskich w Sokolanch zaprosiło na festyn połączony z akcją „#Szczepimy się”. Tego dnia na przyjęcie jednorazowej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi zdecydowało się 31 osób.

-Nasze Koło Gospodyń Wiejskich działa od 2019 roku. W swoich szeregach mamy 39 osób – poinformowała Ewa Repucha – Sołtys Sołectwa Sokolany, a jednocześnie Przewodnicząca miejscowego KGW.

Zdjęcie grupowe

Podczas festynu można było skosztować swojskich wędlin, serów, chlebów, kiszki, babki, kartaczy, zapiekanki, szaszłyków oraz pysznych ciast i deserków. O oprawę muzyczną zadbał wspaniały zespół Golden. Była fotobudka, zawody sportowe, malowanie twarzy, konkursy plastyczne dla dzieci, ognisko. Na osoby, które tego dnia przyjęły szczepionkę, czekały upominki.

Sponsorem strategicznym wydarzenia była Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

KGW Sokolany

Skip to content