Sierpniowa Bibliotekiada

Sierpniowa Bibliotekiada odbyła się 25.08.2021 r. w Filii Bibliotecznej nr 1 na Osiedlu Zielonym. Dopisały pogoda i wspaniałe humory wszystkich uczestników spotkania.

Sierpniowa Bibliotekiada

Zabawa nawiązywała do zakończonych niedawno Igrzysk Olimpijskich 2020. Z tym, że jak na bibliotekę przystało, poszczególne zabawy zainspirowane były książkami, jakie można wypożyczyć w naszej bibliotece. Nie tylko więc sprawdzaliśmy swoją kondycję fizyczną, ale także doświadczaliśmy tego, jak wspaniałą inspiracją jest czytanie! Mieliśmy więc przygodę z karuzelą, konkurowaliśmy w wydmuchiwaniu jak największej ilości baniek mydlanych, wypróbowaliśmy nasz refleks przy łapaniu piórek na wietrze, sprawdzaliśmy nasze umiejętności pracy zespołowej w zabawie z balonami, przy użyciu makaronów piankowych udowodniliśmy innym i sobie naszą zręczność, co okazało się dużym wyzwaniem! Ale udało się! Wszyscy się sprawdzili, nie tylko jako świetni sportowcy, ale i zdyscyplinowani uczestnicy zabaw. Zasłużyli więc na medale i słodkie upominki. Nie zapomnieliśmy także o tym, by przygotować wspólnie piękną kwiatową oprawę ramek, w których uwieczniliśmy nasze wakacyjne spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Dzieciom za wspaniały udział, a dorosłym za nieocenione wsparcie w przeprowadzeniu spotkania. Wyrażamy też swoją wdzięczność sponsorom indywidualnym za ofiarowane na nasz cel słodycze.

Pracownice Filii Bibliotecznej nr 1 w Sokółce


Zobacz również

Skip to content