Zaproszenie na seanse Podlaskiego Kina Plenerowego

Podlaskie Kino Plenerowe to okazja by mieszkańcy mogli za darmo, w miłej, wakacyjnej atmosferze zobaczyć dobre filmy i pobyć razem w bezpiecznych warunkach. Seanse będą miały formułę kina samochodowego, połączonego z formułą kina leżakowego.

Zapraszamy na seanse w Sokółce 22 sierpnia 2021 r. stadion OSiR, godz. 16:00 – „Scooby Doo”, godz. 18:00 – „Na noże”.

Plakat - repertuar

Podlaskie Kino Plenerowe (PKP) to propozycja Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Instytutu Kultury, na przyjemne i bezpieczne spędzenie czasu z największymi filmowymi hitami. W jego repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. W organizację wydarzenia zaangażowana jest Burmistrz Sokółki – Ewa Kulikowska, Sokólski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Projekcje odbywają się od 9 lipca w Białymstoku, Wysokiem Mazowieckiem, Białowieży, Turośni Kościelnej, Grajewie, Dąbrowie Białostockiej, Kolnie, Łomży, Rutkach Kossakach, Goniądzu, Augustowie, Tykocinie, Supraślu, Mielniku, Łapach, Suwałkach oraz Sokółce.

W Sokółce najmłodsi obejrzą bajkę „Scooby Doo”, starsi zaś – kinowy przebój pt. „Na noże”. Wszystko to w wakacyjnej scenerii, na wygodnych leżakach lub we własnych samochodach, ze świetnym nagłośnieniem i ekranem o powierzchni 24 m kw! Seanse odbywają się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, na powietrzu i z zachowaniem wymaganego dystansu 1,5 metra.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content