Ruszyły zapisy na V Sokoli Bieg

Plakat

Oto przed nami kolejna odsłona naszego cyklicznego Sokolego Biegu pod Patronatem Burmistrza Sokółki. Piąte spotkanie w ramach tej sportowej imprezy odbędzie się 13 czerwca 2021 r.

Podobnie jak w roku ubiegłym do pokonania będzie trasa biegnąca wokół Zalewu Sokólskiego. Malownicza sceneria i niepowtarzalny klimat tego miejsca zostały bardzo entuzjastycznie odebrane przez uczestników poprzedniej edycji. W letniej odsłonie wypadnie to jeszcze lepiej, zapewniamy Państwa! Gorąco zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa poprzez elektroniczne zapisy pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/5738.html Zapisy są już aktywne!

Starty rozstrzygną się niezmiennie na trzech dystansach: 2 km, 5 km oraz 10 km. W trosce o kondycję fizyczną dzieci, która mogła zostać ostatnio nadszarpnięta przez „zostanie w domu”, przygotowaliśmy specjalnie dla najmłodszych krótsze trasy biegowe na dystansach 100 m i 500 m. Ale spokojnie, jest jeszcze trochę czasu na podbudowanie formy przed zawodami.

PROGRAM IMPREZY Sokółka, 13.06.2021 r.
8:30 – 9:30 wydawanie pakietów startowych (biuro zawodów),
9:30 – 9:45 – wspólna rozgrzewka,
9:30 – biegi dla dzieci na dystansie 100 i 500 metrów(szczegóły w biurze zawodów),
9:50 – odprawa techniczna (okolice startu),
9:55 – oficjalne otwarcie „V Sokolego Biegu”,
10:00 – start biegu na dystansie 2 km,
10:20 – start biegu na dystansie 5 km,
11:00 – start biegu na dystansie 10 km,
12:30 – zamknięcie trasy,
13:00 – 13:15 ceremonia wręczania nagród i zamknięcia imprezy.

Oto kilka szczegółów dotyczących V Sokolego Biegu:

  • miejsce: Zalew Sokólski, ulica Wodna 20,
  • po pakiety startowe do biura zawodów zapraszamy w godzinach 8:30 – 9:50,
  • zgłoszenia na konkurencje dla dzieci będą prowadzone w biurze zawodów w godzinach 8:30 – 9:25,
  • wpisowe na dystansach 2 km, 5 km i 10 km to 20 zł, osoby poniżej 18 roku są zwolnione z opłaty startowej, start w biegach na 100 m i 500 m jest bezpłatny,
  • na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody, każdy zawodnik który ukończył V Sokoli Bieg otrzyma pamiątkowy medal,
  • w przypadku, gdy chęć uczestnictwa zgłasza osoba niepełnoletnia zgodę i oświadczenie podpisuje rodzic/opiekun prawny oraz sam uczestnik.

W związku z panującą wciąż pandemią koronawirusa zobowiązani jesteśmy wszyscy do przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. W biegach nie może wziąć udziału osoba, która posiada objawy chorobowe, sugerujące chorobę zakaźną oraz osoba, która w przeciągu ostatnich 14 dni miała kontakt z osobą, u której stwierdzono chorobę Covid-19. Przed przystąpieniem do biegu, każdy zawodnik zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia.

Organizatorzy:
– Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki,
– Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska,
– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Partnerzy:
– Urząd Miejski w Sokółce.

DO POBRANIA:

Regulamin zawodów: Regulamin Sokoli Bieg SOKÓŁKA 2021

Oświadczenie uczestnika: Klauzula Sokoli Bieg

Paulina Sawicka, OSiR


Zobacz również

Skip to content