Młodzi muzycy zagrali nad zalewem

W środę, 12 maja 2021 r. o godz. 17:00 uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokółce zorganizowali wydarzenie pt. „Muzykowanie nad zalewem”. Młodzi muzycy zagrali na świeżym powietrzu, przy tarasie widokowym na ul. Kryńskiej w Sokółce, ponieważ obowiązują ograniczenia uniemożliwiające koncertowanie w szkole.

Muzykowanie nad zalewem w Sokółce

Celem tego wydarzenia było wspólne spędzenie czasu w malowniczej scenerii nad sokólskim zalewem, przy melodiach wydawanych m. in. przez skrzypce, akordeon, flet, puzon, klarnet, fortepian, saksofon i waltornie. Uczniowie prezentując swoje umiejętności wzbudzili zainteresowanie wielu przechodniów, którzy w środowe popołudnie spacerowali i odpoczywali nad wodą. Dopełnieniem tego wydarzenia była znakomita pogoda, która umożliwiła wesołe muzykowanie.

Podziękowania za podsunięcie pomysłu grania w plenerze, kierujemy do Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej, jak też do rodziców i pracowników OSiR w Sokółce za pomoc w organizacji wydarzenia.

Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły muzycznej. Nabór wniosków trwa do 21 maja 2021 r. Szczegóły na stronie: http://ssmsokolka.pl/a,117,rekrutacja-na-rok-szkolny-20212022.

Sekretariat SSM I stopnia w Sokółce

Skip to content