Spotkanie autorskie z Renatą Wroną

Renata Wrona

W czwartek, 1 października 2020 r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce, odbyło się spotkanie autorskie z Panią Renatą Wroną – dyplomowaną trenerką rozwoju osobistego i biznesu, a także autorką książek z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety: „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” oraz „Marka kobiety w biznesie. Etykieta i wizerunek”.

Przemiło było nam spotkać się twarzą w twarz z naszymi wspaniałymi czytelnikami, po ponad półrocznej przerwie. Zachowując dystans i kierując się przepisami i wytycznymi GIS-u udało nam się rozpocząć cykl popołudniowych spotkań w naszej placówce.

Z naszym gościem obaliliśmy szereg stereotypów dotyczących kobiet we współczesnym świecie. Trenerka omówiła promowany w mediach wizerunek “kobiety idealnej”. Wspólnie z gośćmi zastanawialiśmy się, czy taka istnieje? Czy można być szczęśliwą i spełnioną zarówno w życiu osobistym i zawodowym? Okazuje się, że tak!

Dziękujemy pani Renacie za wspaniałe, optymistyczne spotkanie, rozmowy grupowe i indywidualne, cenne porady, ale przede wszystkim za uśmiech symbolizujący szczęście, którego wszyscy poszukujemy!

Spotkanie odbyło się w w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki.

Beata Grecka
Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content