Rozstrzygnięcie konkursu Dziękujemy Bohaterom …

1000 kart podarunkowych, 3 tygodnie intensywnych prac, 20 zaangażowanych lokalnych organizacji koordynujących akcję w poszczególnych województwach, prawie 150 publikacji w mediach lokalnych i trzy razy tyle w serwisach społecznościowych i niezwykła ilość dobrej energii i radości. Tak przebiegała akcja „Dziękujemy Bohaterom Pomagamy ich Dzieciom”, której organizatorem jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a *fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga*.

Plakat

Wyłoniono 1000 uczniów, którzy otrzymają karty podarunkowe do sklepów odzieżowych 4F o wartości 500 zł. ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY! Pełna ich lista znajduje się tutaj.

Nagrody zostaną wręczone na spotkaniach, które zostaną zorganizowane na terenie poszczególnych województw. Wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają informacje gdzie i kiedy odbędą się. W razie pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z wojewódzkimi Nominatorami (kontakt do nich znajdziecie na stronie wydarzenia – wystarczy kliknąć w nazwę organizacji znajdującej się w tabelce, na profilach na Facebooku LINK do wydarzenia na Facebooku) lub głównym organizatorem akcji.

Odpowiedzi na pytanie „Dlaczego mój tato, mama jest bohaterem” są bardzo wzruszające. Pokazują ogrom pracy i zaangażowanie pielęgniarek, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy czy ratowników medycznych, a też pokazują ile serca, troski i energii wkładają w opiekę nad pacjentami. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Komisja wyłoniła jedną odpowiedź, której autorka otrzymuje nagrodę specjalną w wysokości 500 zł.

„Moja mama by nieść pomoc chorym dzieciom zamienia się w kosmitę, choć w kombinezonie jest bardzo gorąco. Potrafi czarować – zamieniać straszne wenflony w latające motylki i szybciutko gryzące komary”. Inne wspaniałe wypowiedzi znajdziecie tutaj

Serdecznie pozdrawiamy Fundację 4F Pomaga, która ufundowała karty podarunkowe, wszystkie instytucje i media, które nas wsparły w promocji wydarzenia oraz Nominatorów z poszczególnych województw, bez których nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć <3

Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika
Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej
Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
Stowarzyszenie Czajnia
Oko-Oblicza Kłodawskich Okolic
Stowarzyszenie Dobroczynne RAZEM
Małopolskie Towarzystwo Oświatowe
Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej MŁODZI RAZEM
Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
Stowarzyszenie UKS Spiders Krapkowice
Fundusz Lokalny w Leżajsku
Sokólski Fundusz Lokalny
Lokalna Fundacja Filantropijna PROJEKT
Raciborski Fundusz Lokalny
Żywiecka Fundacja Rozwoju
Świętokrzyski Fundusz Lokalny
BARKA Fundacja Pomocy Wzajemnej
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
Nidzicki Fundusz Lokalny
Darłowskie Centrum Wolontariatu

Marta Andrukiewicz, SFL


Zobacz również

Skip to content