Harmonogram odbioru odpadów (kwiecień – czerwiec 2020 r.)

Śmieci

W okresie kwiecień – czerwiec 2020 r. odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbierze i zagospodaruje MPO Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku.

Harmonogram uwzględnia także odbiór odpadów wielkogabarytowych w różnych terminach dla poszczególnych ulic i wsi.

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany będzie wg. harmonogramu w godz. od 6:00 do 21:00. Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru, prosimy o ich wystawienie przed posesję.

Dane kontaktowe:
MPO Białystok oddział w Białymstoku – dyspozytornia: tel. /85/ 676 83 01, /85/ 676 83 02 lub e:mail: dyspozytor@mpo.bialystok.pl
MPO Białystok oddział w Sokółce: tel. /85/ 711 56 19 (dotyczy terenów wiejskich) lub e:mail: sokolka@mpo.bialystok.pl
Urząd Miejski w Sokółce: tel. /85/ 711 09 09

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

Zabudowa Jednorodzinna:

SOKÓŁKA ulice : Batorego, Białostocka od nr.91 do 147, Białostocka od nr.144 do 210, Chrobrego, Konopnickiej, Krasickiego, Krucza, Mieszka I, Miła, Modrzewiowa, Orzeszkowej, Piękna, Pogodna, Północna, Świerkowa, Tęczowa, Traugutta, Turystyczna, Upalna, Wiosenna, Wł. Łokietka
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
14.IV, 4,18.V, 1,15.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
14.IV, 4,18.V, 1,15.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
14.IV, 18.V, 15.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
14.IV, 18.V, 15.VI,
Wielogabarytowe : 2020
15.VI,

SOKÓŁKA ulice :Armii Krajowej, Cedrowa, Dolna, Drzewna, Górna, Hubala, Jodłowa, Królowej Bony, Leśna, Mikołaja Reja, Piaskowa, Ptasia, Roski Małę, Skłodowskiej, Sosnowa, Sportowa, Upalna, Wasilkowska, Zabrodzie, Zygmunta Starego, Żytnia.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
15.IV, 5,19.V, 2,16.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
15.IV, 5,19.V, 2,16.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
15.IV, 19.V, 16.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
15.IV, 19.V, 16.VI,
Wielogabarytowe : 2020
16.VI,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00.
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję.

SOKÓŁKA ulice : 3-go Maja, Docha, Grechuty, Korczaka, Malmeda, Mościckiego, Niemena, Ogrodowa od nr.16 do 40 Ogrodowa od nr.29 do 55, Osieckiej, Sikorskiego od nr.38A do 68A, Sikorskiego od nr.49 do 105, Szpitalna, Tarasiewicza, Targowa, Wąska, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamenhofa
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
16.IV, 6,20.V, 3,17.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
16.IV, 6,20.V, 3,17.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
16.IV, 20.V, 17.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
16.IV, 20.V, 17.VI,
Wielogabarytowe : 2020
17.VI,

SOKÓŁKA ulice : Akacjowa, Białostocka od nr. 1 do 89, Białostocka od nr.38 do 142, Dąbrowskiego, Mikołajczyka, Ogrodowa od nr.2 do 14, Ogrodowa od nr.3 do 27A
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
17.IV, 7,21.V, 4,18.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
17.IV, 7,21.V, 4,18.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
17.IV, 21.V, 18.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
17.IV, 21.V, 18.VI,
Wielogabarytowe : 2020
18.VI,

SOKÓŁKA ulice : Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kopernika, Letnia, Lipowa, Matejki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Pl. Kościuszki, Pocztowa, Polna, Sikorskiego od nr.1 do nr.45A, Sikorskiego od nr. 4 do nr.34 Ściegiennego, Wróblewskiego,
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
21.IV, 8,22.V, 5,19.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
21.IV, 8,22.V, 5,19.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
21.IV, 22.V, 19.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
21.IV, 22.V, 19.VI,
Wielogabarytowe : 2020
19.VI,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00.
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję

SOKÓŁKA ulice : 1-go Maja, 11-go Listopada, Barlickiego, Gęsia, Kolejowa, Kołłątaja, Krótka, Kwiatowa, Lelewela, Miejska, Monte Casino, Sawickiego, Sienna, Szkolna, Warszawska, Wojska Polskiego,
Wyszyńskiego
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
22.IV, 11,25.V, 8,22.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
22.IV, 11,25.V, 8,22.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
22.IV, 25.V, 22.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
22.IV, 25.V, 22.VI,
Wielogabarytowe : 2020
22.VI,

SOKÓŁKA ulice : Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Dywizjonu 303, Gałczyńskiego, Grodzieńska, Kłopotowskiego, Łąkowa, Mariańska, Nałkowskiej, Norwida, Prusa, Reymonta, Skarżyńskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Tuwima, Witosa, Żwirki i Wigury
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
23.IV, 12,26.V, 9,23.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
23.IV, 12,26.V, 9,23.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
23.IV, 26.V, 23.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
23.IV, 26.V, 23.VI,
Wielogabarytowe : 2020
23.VI,

SOKÓŁKA ulice : Buchwałowo, Ciepła, Fabryczna, Jasna, Kresowa, Lewickiego, Lot. Lewoniewskich, Słoneczna, Torowa, Wesoła,
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
24.IV, 13,27.V, 10,24.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
24.IV, 13,27.V, 10,24.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
24.IV, 27.V, 24.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
24.IV, 27.V, 24.VI,
Wielogabarytowe : 2020
24.VI,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję

SOKÓŁKA ulice : Hallera, Jana Pawła II, Kleeberga, Kryńska, Majowa, Mała, Nowa, Os. Zielone, Pawłowskiego, Wodna, Wschodnia, Zimowa.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
27.IV, 14,28.V, 12,25.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
27.IV, 14,28.V, 12,25.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
27.IV, 28.V, 25.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
27.IV, 28.V, 25.VI,
Wielogabarytowe: 2020
25.VI,

SOKÓŁKA ulice : Cicha, Emilii Plater, Głowackiego, Krecia, Lniana, Nadrzeczna, Poprzeczna, Przemysłowa, Spokojna, Stawowa, Wierzbowa, Wspólna, Zdrojowa, Żeromskiego.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
28.IV, 15,29.V, 13,26.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
28.IV, 15,29.V, 13,26.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
28.IV, 29.V, 26.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
28.IV, 29.V, 26.VI,
Wielogabarytowe: 2020
26.VI,
Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję
Zabudowa Wielorodzinna

SOKÓŁKA (bloki):
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
7,10,14,17,21,24,27,30.IV, 5,8,12,15,19,22,26,29.V, 2,5,9,12,16,19,23,26,30.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
9,16,23.IV, 7,14,21,28.V, 4,10,18,25VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
15,28.IV, 4,18.V, 1,15.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
17,29.IV, 6,20.V, 3,17.VI,
Wielogabarytowe: 2020
30.V, 27 VI

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru.


Harmonogram dla mieszkańców wsi z gminy Sokółka:

Miejscowości zamieszkałe z terenu Gminy Sokółka:

Bogusze, Boguszowski Wygon, Dąbrówka, Szyndziel, Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Plebanowce, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Żuki.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
20.IV, 4,18.V, 1,15.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
20.IV, 4,18.V, 1,15.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
20.IV, 18.V, 15.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
20.IV, 18.V, 15.VI,
Wielogabarytowe : 2020
29.V,

Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie, Kraśniany, Sokolany, Woroniany, Wroczyńszczyzna.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
21.IV, 5,19.V, 2,16.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
21.IV, 5,19.V, 2,16.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
21.IV, 19.V, 16.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
21.IV, 19.V, 16.VI,
Popiół (worki brązowe) : 2020
21.IV, 19.V, 16.VI,
Wielogabarytowe : 2020
19.V,

Gieniusze, Igryły, Jelenia Góra, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Wierzchjedlina, Wierzchłowce, Zamczysk, Zawistowszczyzna
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
22.IV, 6,20.V, 3,17.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
22.IV, 6,20.V, 3,17.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
22.IV, 20.V, 17.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
22.IV, 20.V, 17.VI,
Wielogabarytowe: 2020
29.V,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00.
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesje.

Bachmatówka, Halańskie Ogrodniki, Hałe, Kantorówka, Kundzicze, Kuryły, Lebiedzin, Mićkowa Hać, Miejskie Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Tartak.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
23.IV, 7,21.V, 4,18.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
23.IV, 7,21.V, 4,18.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
23.IV, 21.V, 18.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
23.IV, 21.V, 18.VI,
Wielogabarytowe: 2020
21.V,

Bilwinki, Dworzysk, Kurowszczyzna, Lipina, Pawełki, Planteczka, Pogibło, Słojniki, Stodolne, Wojnachy, Wysokie Laski, Zaścianki.
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
24.IV, 8,22.V, 5,19.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
24.IV, 8,22.V, 5,19.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
24.IV, 22.V, 19.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
24.IV, 22.V, 19.VI,
Wielogabarytowe: 2020
22.V,

Gniedzin, Jałówka, Rozedranka Nowa, Rozedranka Stara, Stary Szor, Wilcza Jama
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
27.IV, 11,25.V, 8,22.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
27.IV, 11,25.V, 8,22.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
27.IV, 25.V, 22.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
27.IV, 25.V, 22.VI,
Wielogabarytowe: 2020
25.V,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00. Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję.

Bobrowniki, Bohoniki, Drahle, Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Nowa Kamionka, Poniatowicze, Stara Kamionka,
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
28.IV, 12,26.V, 9,23.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
28.IV, 12,26.V, 9,23.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
28.IV, 26.V, 23.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
28.IV, 26.V, 23.VI,
Wielogabarytowe: 2020
26.V,

Buchwałowo, Karcze, Kundzin, Nomiki, Orłowicze, Tatarszczyzna, Zadworzany, Zaśpicze, Puciłki, Szyszki
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
29.IV, 13,27.V, 10,24.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
29.IV, 13,27.V, 10,24.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
29.IV, 27.V, 24.VI,
Szkło (worki zielone) : 2020
29.IV, 27.V, 24.VI,
Wielogabarytowe: 2020
27.V,

Moczalnia Nowa, Moczalnia Stara, Ostrówek, Polanki, Straż, Podkamionka, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna,
Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne stanowiące pozostałości z prowadzonej selektywnie zbiórki (pojemniki): 2020
30.IV,14,28.V, 12,25.VI,
BIO (worki brązowe): 2020
30.IV,14,28.V, 12,25.VI,
Tworzywa sztuczne i metale (worki żółte) , Papier (worki niebieskie) : 2020
30.IV, 28.V, 25.VI,
Szkło (worki zielone ) : 2020
30.IV, 28.V, 25.VI,
Wielogabarytowe: 2020
28.V,

Odbiór odpadów zgromadzonych w pojemnikach lub workach realizowany jest w godz. od 6:00 do 18:00.
Pojemniki i worki należy udostępnić w dniu odbioru , prosimy o ich wystawienie przed posesję


DO POBRANIA: Harmonogram kwiecień-czerwiec 2020 r.

MPO Białystok

Skip to content