Książki, kawa i kosmetyki, czyli Dzień Kobiet z Biblioteką

4 marca 2020 r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce odbyło się spotkanie dedykowane naszym wspaniałym Czytelniczkom. Korzystając ze okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Biblioteka zaprosiła je na pokaz makijażu, wykonanego przez panią Katarzynę Mieczkowską, reprezentującą firmę kosmetyczną Mary Kay.

Warsztaty kosmetyczne w bibliotece

Na warsztatach wykonano zabieg wygładzająco-nawilżający dłonie oraz rytuał pielęgnacji twarzy. Pani Katarzyna przygotowała zabiegi oczyszczające i złuszczające martwy naskórek oraz dobrała kosmetyki pod potrzeby skóry każdej uczestniczki. Pomogła też dobrać idealny podkład do koloru skóry. Panie miały szansę na rozwianie swoich wątpliwości dotyczących pielęgnacji skóry. Każda z Pań poczuła się zrelaksowana i zadbana. Swobodna atmosfera pomogła nam się odprężyć i poczuć zbliżającą się wiosnę.

Nie od dziś wiadomo, że czytanie upiększa… Zwłaszcza książek o tematyce poświęconej urodzie i pielęgnacji skóry. Jeśli więc, któraś z Czytelniczek, zainspirowana warsztatami chciałaby poszerzyć swoją wiedzę na powyższy temat, zapraszamy serdecznie do wypożyczania najnowszych książek poruszających tematykę pielęgnacji i makijażu. Biblioteka Publiczna w Sokółce dziękuje pani Katarzynie za poświęcony czas i miłą atmosferę.

Beata Grecka
Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content