Spotkanie grupy wsparcia “Przystanek Nadzieja”

We wtorek, 25 lutego 2020 r. w Przedszkolu Nr 5 w Sokółce odbyło się karnawałowe spotkanie grupy wsparcia prowadzonej przez Stowarzyszenie „Barka” pn. Przystanek Nadzieja.

Zdjęcie grupowe

Wieczór upłynął aktywnie, twórczo i słodko. Warsztaty taneczne poprowadziła niezastąpiona trenerka zumby, pani Lucyna Szymańska, która porwała do tańca wszystkich. Wychowawczynie grup przedszkolnych przygotowały warsztaty plastyczno-techniczne. Można było też zająć się w kąciku sensorycznym. Po warsztatach na wszystkich czekał ostatkowy poczęstunek– chrust, ciasteczka oraz kawa i herbata.

Wolontariusze i osoby z niepełnosprawnościami mieli kolejną okazję do wspólnej zabawy, rozmowy i działań twórczych. Dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie Szymańskiej za poprowadzenie warsztatów oraz pozostałym wolontariuszom za przygotowanie kreatywnych zajęć i poczęstunku.

W spotkaniu wzięli udział: podopieczni Przystanku Nadzieja z Panią Krystyną Stefanowicz i Elżbietą Szomko oraz wolontariusze ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod opieką Zuzanny Czeczko, Przedszkola Nr 1 wraz z opiekunem Edytą Kondrat i wychowawczyniami: Barbarą Andrukiewicz i Ewą Augustowską, ze Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce pod opieką Pani Dyrektor Joanny Gejdel i Katarzyny Rabiczko oraz Szkoły Podstawowej w Geniuszach wraz z opiekunami Joanną Wołyniec i Marleną Ostrowską. Gospodarzy reprezentowali wolontariusze z Przedszkola nr 5 wraz z rodzicami: Pani Dyrektor Lucyna Szymańska, Lucyna Śliżewska, Agnieszka Żemajduk, Justyna Bajko, Edyta Milczarska, Marta Drożdżewicz i Aneta Gardziejczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowania i udział w ostatkowym Przystanku Nadzieja. Do zobaczenia na następnym!

Prezes Stowarzyszenia „Barka”
Krystyna Stefanowicz


Zobacz również

Skip to content