Zawodnicy CSA wrócili z Rzymu medalami

Klub Combat Sports Academy z powodzeniem promował województwo podlaskie na Międzynarodowym Turnieju Taekwon-do ITF NI-KKO Roma Open 2020.

Na matach w hali Palatorrino w Rzymie rywalizowało 506 zawodników z 50 klubów. W stolicy Włoch swoich reprezentantów miało 16 krajów z Europy i Azji. Nasz klub CSA Team, w 10 osobowym składzie, przywiózł do domu 13 medali: 2 złote, 7 srebrnych i 4 brązowe.

Zdjęcie grupoweZłoto za układy formalne przywieźli Krzysztof Boguszewski i Julia Sićko. Srebro zdobyli: Karina Fiedorowicz (układy i walki do 50 kg), Antonina Bułkowska (walki do 45 kg), Gabriela Kołpak (walki do 145 cm), Artur Kozioł (walki do 145 cm), Paweł Majewski (walki do 60 kg), Julia Sićko (walki powyżej 50 kg). Brązowe medale wywalczyli: Malwina Borodziuk (układy i walki do 145 cm), Krzysztof Boguszewski (walki powyżej 75 kg), Artur Kozioł (układy). Na matach turnieju startowali także Julia Rychtarczyk i Jan Rychtarczyk.

Postawa młodych zawodników CSA we włoskim turnieju była nad wyraz dobra. Zarówno w układach, jak i w walkach nasi zawodnicy na bieżąco poprawiali swoje błędy i wyciągali konstruktywne wnioski.

Wyjazd był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku.

Combat Sports Academy


Zobacz również