Warsztaty muzyczno-taneczne w Przedszkolu nr 1

Rodzinne popołudniowe warsztaty w Przedszkolu Nr 1 w Sokółce okazały się „strzałem w 10-tkę” i były świetną okazją do integracji dzieci z ich rodzicami.

Warsztaty muzyczne w Przedszkolu nr 1

Zabawy, które podczas warsztatów zaproponowały nauczycielki, w sposób łatwy i przystępny przybliżyły muzykę klasyczną, filmową oraz ludową. Panie prowadzące zajęcia wykorzystały wiedzę zdobytą na szkoleniach, jak również własne autorskie animacje. Uczestnicy zajęć mieli okazję wspólnie śpiewać, grać na instrumentach oraz tańczyć. Było to niezapomniane popołudnie, spędzone w edukacyjny i rodzinny sposób.

Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za przybycie i wspaniałą wspólną zabawę. Liczymy, że jeszcze nie raz spotkamy się podczas takich zajęć.

Filmiki z warsztatów:

Przedszkole Nr 1 w Sokółce


Zobacz również

Skip to content