“Dzień Rodziny” w Przedszkolu nr 1

4 czerwca 2019 r. w Przedszkolu nr 1 obchodzono “Dzień Rodziny”. Wspólne świętowanie rozpoczęto występami artystycznymi, które dzieci od dawna przygotowywały w swoich grupach. Były śpiewy, tańce, recytacje wierszy. Zebrani goście z uśmiechem na twarzy, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Na koniec tej części imprezy rodzice zostali obdarowani przez swoje dzieci własnoręcznie wykonanymi laurkami i prezentami.

Dzien Rodziny w P1

Po wzruszających występach wszyscy przenieśli się na plac przedszkolny, gdzie czekało mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnia i zamek. Wszyscy goście, wraz z dziećmi i nauczycielami mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach sportowych, oraz tanecznych poprowadzonych przez animatorki z firmy zewnętrznej. W trakcie zabaw były przerwy na przepyszny posiłek przygotowany przez Panie kucharki, wszyscy mogli poczęstować się przepysznym bigosem, słodkim deserem- wafelkami i owocami. Przez całą imprezę ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z zimnym napojem – granita, którego sponsorami byli rodzice przedszkolaka Malwiny – Pani Urszula i Jerzy Awdziej.

Dzień Rodziny był wspaniałą okazją do spędzenia razem miłych chwil, wspólnej zabawy, pełnej wzruszeń, radości i uśmiechu. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Przedszkole nr 1 dziękuje zaproszonym gościom, rodzicom za przybycie. Zapraszamy za rok!

 

P1

Skip to content