Święto Rodziny w Starej Rozedrance

5 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Starej Rozedrance, wzorem lat ubiegłych, miały miejsce obchody Święta Rodziny. Celem była oczywiście integracja środowiska lokalnego oraz danie możliwości rodzicom, dziś tak często zapracowanym, wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami na zabawie i rozrywce.

Występy w Starej Rozedrance

Rodzinny piknik uświetniły swoją obecnością przedstawicielki organu prowadzącego panie: Anna Żemajduk i Urszula Marchiel. Ponadto w organizacji uroczystości wspomagali szkołę strażacy z OSP Stara Rozedranka pod okiem pana prezesa Wojciecha Bogusławskiego, przedstawiciele sołectwa na czele z sołtysem panem Januszem Chmielewskim oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Rozedrance.

Obchody Święta Rodziny rozpoczęły występy najmłodszych wychowanków oddziałów: ZWP oraz przedszkola, przygotowanych przez panie: Barbarę Krawiel i Barbarę Możejko.

Następnie swoje artystyczne, godne podziwu możliwości, zaprezentowali uczniowie klas I-III, którymi kierowały wychowawczynie: pani Barbara Rutkowska oraz pani Anna Roszkowska. Rodzice przyglądali się występom swych pociech z nieskrywaną dumą i wzruszeniem.

Po części oficjalnej, już na świeżym powietrzu, wszyscy mieli możliwość korzystania z przygotowanych atrakcji, czyli z dmuchanej zjeżdżalni, zabaw przy muzyce, chłodzącego prysznica  ze strażackiej „sikawki”, obejrzenia wnętrza wozu strażackiego oraz oczywiście każdy posilił się pieczonymi na ognisku kiełbaskami. Na zakończenie w ten upalny dzień jak najbardziej na miejscu były lody dla ochłody.

Z uśmiechniętych twarzy dzieci i ich rodziców można było wywnioskować, że dzień był naprawdę udany. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tej radości.

SP Stara Rozedranka

Skip to content