Zaproszenie na targi do Szepietowa

Plakat

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego, które odbędą się 13-14 kwietnia 2019 roku.

Targi są idealną okazją do wiosennych zakupów ogrodniczych i sadowniczych na najbliższy sezon. Będzie możliwość zapoznania się z ofertami wielu wystawców, porównaniu cen i jakości produktów przez nich oferowanych oraz odmian roślin.

Wszyscy, których interesuje temat pszczelarstwa będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie uczestnicząc w wykładzie o nowoczesnych metodach pszczelarstwa na przykładzie kanadyjskich pasiek towarowych, który wygłosi Piotr Szyszko, a smakosze miodów będą mieli okazję do uzupełnienia swoich zapasów.

Nie zawiodą się Ci, którzy nastawią się na dodatkowe atrakcje. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie przygotował konkursy dla tych, co chcieliby sprawdzić swoją wiedzę. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w konkursie „Zgadnij o to za roślina”, oraz konkursie zorganizowanym wraz z Państwową Inspekcją Pracy oraz z KRUS Białystok konkursie „Dziecko bezpieczne na wsi”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do namiotu PODR Szepietowo.

Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to świetna okazja do zapoznania się z ofertą firm budowlanych. W obecnych czasach inwestor ma do wyboru wiele możliwości jeśli chodzi o sposób budowania, o wybór materiałów budowlanych, czy też wyposażenie budynku. Dzięki naszym Targom jest możliwość przyjrzenia się temu wszystkiemu z bliska i porównaniu ofert różnych firm.

Bardzo ciekawym punktem targów będzie wystawa królików, gdzie będzie można podziwiać najpiękniejsze okazy tych zwierząt.

Program Wiosennych Targów Ogrodniczych, Targów Pszczelarskich i Podlaskich Targów Budownictwa Wiejskiego

Sobota, 13 kwietnia 2019 r.

10.00 Otwarcie targów – Wojciech Mojkowski, Dyrektor PODR Szepietowo
10.30 Konkurs „Zgadnij co to za roślina” – namiot PODR
10.30 Konkurs „Dziecko bezpieczne na wsi” – namiot PODR

Niedziela, 14 kwietnia 2019 r.

10.00 Wykład: Nowoczesne metody pszczelarstwa na przykładzie kanadyjskich pasiek towarowych – Piotr Szyszko (budynek główny, sala nr 4)
10.30 Konkurs „Zgadnij co to za roślina” – namiot PODR
10.30 Konkurs „Dziecko bezpieczne na wsi” – namiot PODR
12.30 Rozstrzygnięcie konkursów:
Hit Targów, Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Najlepszy produkt pszczelarski, Hit Targów Budowlanych
W PROGRAMIE RÓWNIEŻ
-Doradztwo rolnicze
-Wystawa królików
-Ekspozycja ozdób wielkanocnych
-Produkty regionalne i ekologiczne
-Bogata oferta targowa

8.00 – 16.00 Zwiedzanie stoisk wystawienniczych

Krzysztof Kuteszko
Podlaski ODR w Szepietowie

Skip to content