Ach, co to był za bal!

7 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Geniuszach odbył się bal karnawałowy. W tym dniu szkoła zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, motylków, jednorożców i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Bal w Gieniuszach

Balonowa dekoracja oraz starannie przygotowane przez rodziców fantazyjne stroje ubarwiły hol szkolny. Uczniowie z klas 0-VIII chętnie bawili się na parkiecie, bo do taktu przygrywał im pan Wojciech Januszkiewicz – lider zespołu „Cygańskie Serca”.  Nie obyło się też bez licznych konkursów i show pt. „Twoja twarz brzmi znajomo” w wykonaniu wychowanków szkoły.

Serca uczestników balu skradli chłopcy z kl. V wcielający się w Bass Boosted i Julita z kl. VIII jako lider zespołu Eney. Niezawodna Klaudia i Julita poprowadziły też zumbę. Rodzice wraz ze swoimi pociechami dali popis ekwilibrystki podczas tańca na gazecie. Należy również nadmienić, że wszystkie grzeczne dzieci zostały obdarowane prezentami od Świętego Mikołaja, a niezawodni rodzice przygotowali im słodki poczęstunek.

Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci i chciałoby się zaśpiewać wraz z Marylą Rodowicz „niech żyje bal…”.

Serdeczne podziękowania należą się dyrektorowi sokólskiego OSIR-u – panu Piotrowi Rygasiewiczowi za nieodpłatne udostępnienie maszyny do popcornu, panu Wojciechowi Januszkiewiczowi za oprawę muzyczną imprezy oraz anonimowemu Darczyńcy za przekazane nagrody rzeczowe.

SP w Geniuszach

Skip to content