Startuje Aqua Aerobik

Koniec wakacji nie musi oznaczać tylko powrotu do samych niechcianych obowiązków, można też zapewnić sobie niesamowitą dawkę energii, świetną sylwetkę, masę śmiechu i wyśmienite towarzystwo! Wystarczy zapisać się na zajęcia Aqua Aerobiku na sokólskiej krytej pływalni. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, od 4 września 2018 r. (wtorek).

Szukasz sposobu na poprawę swojej kondycji fizycznej? Lubisz sport i chcesz spróbować czegoś nowego? A może dopiero chcesz zacząć „się ruszać” i nie wiesz, co wybrać? Aqua Aerobik to coś dla Ciebie!

Wszystkich chętnych zapraszamy we wtorki i piątki w godzinach 19:00 i 20:00. Zajęcia poprowadzi instruktorka Justyna Jatel. Zapisy od 28 sierpnia 2018 r. w kasie pływalni lub telefonicznie pod nr 85 711 48 07. Liczba miejsc jest ograniczona!

Szykuj się na solidny, energiczny trening! Zajęcia dadzą Ci niesamowitą dawkę energii. Zajęcia będą odbywać się na dużej niecce basenowej. Nie musisz umieć pływać, organizatorzy zapewniają sprzęt, dzięki któremu poczujesz się jak „ryba w wodzie”.
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla kobiet, jaki i mężczyzn! Może to być więc doskonały sposób na wspólne, aktywne spędzenie czasu!

Cennik zajęć AQUA AEROBIK:

  • karnet 10 wejść – 125 zł,
  • bilet jednorazowy – 15,40 zł.

A oto co zyskasz dzięki zajęciom:

  • poprawisz kondycję oraz zredukujesz tkankę tłuszczową,
  • wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie (bez wylewania litrów potu, jak w przypadku siłowni czy sali fitness),
  • wysmuklisz sylwetkę, skutecznie zredukujesz cellulit,
  • wyzwolisz hormony szczęścia!,
  • 45-minutowe energiczne zajęcia w wodzie to także wspaniały sposób na odstresowanie i odprężenie oraz poznanie fantastycznych ludzi!.

Paulina Sawicka, OSiR


Zobacz również