Harmonogramy odbioru odpadów w II półroczu 2018 r.

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w drugim półroczu 2018 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH: szkło, plastik, makulatura, metal. Odbierane będą pełne worki wystawione na zewnętrzną stronę posesji:

26.VII, 30.VIII, 27.IX, 29.X, 29.XI, 31.XII.

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych

Pojemniki z zmieszanymi odpadami komunalnymi należy wystawić na zewnętrzną stronę posesji lub pozostawić w „boksach”. Zmieszane odpady komunalne w workach nie będą odebrane.

2 i 16.VII, 1 i 16.VIII, 3 i 17.IX, 1 i 15.X, 5 i 19.XI, 3 i 13.XII
Batorego, Wiosenna, Świerkowa, Piękna, Północna, Traugutta, Orzeszkowej,  Miła, Turystyczna, Krucza, Zabrodzie, Sportowa, Żytnia, Wasilkowska, Sosnowa, Skłodowskiej, Krasickiego, Konopnickiej, Pogodna, Modrzewiowa, Tęczowa. Dolna, Roski Małe, Jodłowa, Leśna, Hubala, Upalna, Królowej Bony, Zygmunta Starego, Górna, Piaskowa, Drzewna, Ptasia, Armii Krajowej, Mikołaja Reja.

4 i 18.VII,  6 i 20.VIII, 5 i 19.IX,  3 i 17.X, 7 i 21.XI, 5 i 17.XII
Targowa, Tarasiewicza, Osieckiej, Niemena, Grechuty, Docha, Mikołajczyka, Mościckiego, Szpitalna, Akacjowa, Białostocka, Zamenhofa, Korczaka, Malmeda,Sikorskiego,3-go Maja, Ogrodowa, Wyspiańskiego, Wiśniowa, Wąska, Zacisze, Dąbrowskiego.

9 i 23.VII, 8 i 22 .VIII,  6 i 20.IX,  8 i 18.X, 12 i 22.XI, 6 i 19.XII
Lipowa, Klonowa, Piłsudskiego, Wróblewskiego, Letnia, Kopernika, Ściegiennego, Kilińskiego, Pocztowa, Matejki, Mickiewicza, Reymonta, Prusa, Nałkowskiej, Sienkiewicza, Norwida, Baczyńskiego, Łąkowa, Mariańska. Pl. Kościuszki, Gałczyńskiego, Warszawska, Szkolna, Sienna, Kwiatowa, Krótka, Lelewela, Barlickiego, Kołłątaja, 1- go Maja, Wojska Polskiego, Monte Casino, Kolejowa, Miejska, Gęsia, Sawickiego, Wyszyńskiego, 11-go Listopada.

11 i 25.VII,  9 i 27.VIII, 10 i 24.IX, 10 i 22.X, 14 i 26.XI, 10 i 20.XII
Słowackiego, Asnyka, Tuwima, Broniewskiego, Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury, Lot. Lewoniewskich, Wesoła, Torowa, Słoneczna, Fabryczna, Ciepła, Jasna, Kresowa, Lewickiego,  Dywizjonu 303, Buchwałowo, Witosa, Kłopotowskiego, Kasztanowa, Polna, Grodzieńska.

12 i 30.VII, 13 i 29.VIII, 12 i 26.IX, 11 i 25.X, 15 i 28.XI,12 i 28.XII
Przemysłowa, Głowackiego, Żeromskiego, Kryńska, Mała, Zimowa, Nowa, Wschodnia, Kleeberga, Hallera, Emilii Plater. Krecia, Wodna, Wierzbowa, Nadrzeczna, Lniana, Spokojna, Jana Pawła II, Os. Zielone, Majowa, Pawłowskiego, Poprzeczna, Wspólna, Stawowa, Zdrojowa, Cicha.


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odpady segregowane: szkło, plastik, makulatura, metal odbierane są pełnych workach przy 2-gim wywozie.

2 i 16 VII, 1 i 16.VIII, 3 i 17.IX, 1 i 15.X, 5 i 19.XI, 3 i 13.XII
Bogusze, Boguszowski Wygon, Kozłowy Ług, Żuki, Dąbrówka Szyndziel, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Gilbowszczyzna, Plebanowce

3 i 17.VII, 2 i 20.VIII, 4 i 18.IX, 2 i 16.X, 6 i 20.XI, 4 i 17.XII
Kraśniany, Sokolany, Wroczyńszczyzna, Woroniany, Gliniszcze Wielkie i  Małe.

4 i 18.VII,  6 i 21 VIII,  5 i 19.IX, 3 i 17.X, 7 i 21.XI, 5 i 18.XII
Gieniusze, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Wierzchłowce, Igryły, Tartak,Jelenia Góra, Wierzchjedlina, Zawistowszczyzna, Zamczysk, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna

5 i 19.VII, 7 i 22.VIII, 6 i 20.IX, 4 i 18.X,  8 i 22.XI, 6 i 19.XII
Kuryły, Bachmatówka, Kantorówka, Kundzicze, Miejskie  Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Hałe, Halańskie  Ogrodniki,  Lebiedzin, Gniedzin, Podkamionka, Mićkowa Hać.

9 i 23.VII, 8 i 23.VIII, 10 i 21.IX, 8 i 22.X, 12 i 23.XI, 7 i 20.XII
Wojnachy , Pawełki , Zaścianki , Lipina , Dworzysk, Pogibło , Kurowszczyzna, Bilwinki, Słojniki, Planteczka, Stodolne, Wysokie Laski.

11 i 25.VII, 9 i 27.VIII, 12 i 24.IX, 10 i 24.X, 14 i 26.XI, 10 i 24.XII
Straż , Ostrówek, Polanki ,Jałówka , Rozedranka Stara i Nowa, Stary Szor, Wilcza Jama, Maczalnia Stara i Nowa.

10 i 24.VII,14 i 28.VIII,11 i 25.IX, 9 i 23.XI, 13 i 27.XI, 11 i 27.XII
Stara Kamionka , Nowa Kamionka , Bobrowniki , Poniatowicze, Drahle, Bohoniki, Malawicze Górne i Dolne, Puciłki, Szyszki.

12i 30.VII, 13 i 29.VIII, 13 i 26.IX, 11 i 25.X, 15 i 28.XI, 12 i 28.XII
Orłowicze, Tatarszczyzna, Zaśpicze, Zadworzany, Karcze, Nomiki ,Kundzin, Buchwałowo.


MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Ze względu na możliwe utrudnienia z przekazaniem odpadów do utylizacji, mogą nastąpić opóźnienia w odbiorze odpadów, za które MPO z góry przeprasza.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com

SOKÓŁKA - Gmina Sokółka