Święto Rodziny w Przedszkolu Nr1

24 maja 2018 r. w Przedszkolu Nr1 w Sokółce obchodzono Święto Rodziny, które już na stałe zagościło w kalendarzu przedszkolnym.

Dzień Rodziny w P1

Wydarzenie to ma szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny, integruje ze sobą również wszystkie rodziny.

Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie w swoich grupach do występów artystycznych przed rodzicami, którymi chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Dzieci do życzeń dołączyły też samodzielnie wykonane laurki i drobne prezenty.

Całą uroczystość uświetnił rodzinny piknik integracyjny w ogrodzie przedszkolnym. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, rodziców oraz pozostałych gości, były konkursy, zabawy, tańce oraz zawody rodzinne. Ogromną radość i niespodziankę sprawiła postać maskotki Juliana z bajki „Madagaskar”, która zabawiała dzieci i dorosłych. W przerwach między zabawami wszyscy mogli poczęstować się popcornem i watą cukrową. Przedszkole bardzo dziękuje państwu Awdziej, rodzicom Malwinki, którzy dla wszystkich zasponsorowali sorbet. Panie kucharki także stanęły na wysokości zadania i przygotowały pyszny bigos i gofry. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Link do filmiku ze Święta Rodziny: https://youtu.be/TYmrOVmCt9w
Link do filmiku z życzeniami dzieci dla rodziców: https://youtu.be/XNxtuUdwW4k

P1

Skip to content