Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza

Podium - zdjęcie grupowe

26 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbyły się Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki.

W zawodach wzięło udział około 70 zawodników z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Zawody rozpoczął Zastępca Burmistrza Sokółki Pan Adam Kowalczuk witając przybyłych zawodników. Turniej odbył się w pięciu kategoriach z podziałem na szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne oddzielne dla dziewcząt i chłopców oraz kategoria OPEN i OPEN deble.

Wśród najmłodszych w kat. dziewcząt i chłopców zwycięzcami byli zawodnicy z Pisanicy: Sarżyńska Maria i Malinowski Kacper. W kat. szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zwyciężczynią została Chmielewska Paulina z Suchowoli i Aksimowicz Piotr z Słobódki. W kat. OPEN kobiet również najlepsza okazała się również Chmielewska Paulina pokonując Filipowicz Julie z Białegostoku. W kat. OPEN mężczyzn zwyciężył Dobrowolski Maciej z Łomży pokonując w finale Lubeckiego Krzysztofa z Sokółki. W kat. OPEN gier podwójnych zwyciężyła para z Sokółki Lubecki Krzysztof / Żukowski Karol pokonując w finale parę Dobrowolski Maciej / Bartycha Dariusz.

Nagrody dla zwycięzców wręczyła Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska.

DO POBRANIA: Wyniki