Pożegnanie wakacji nad zalewem

Wakacje mijają, a rok szkolny zbliża się nieubłaganie. Za nami wiele wspaniałych przeżyć oraz letnich, sportowo – rekreacyjnych przygód, więc należy ten czas odpowiednio podsumować! Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zaprasza 3 września 2017 r. na imprezę „Żegnamy Wakacje”, która odbędzie się nad zalewem w Sokółce. W programie znalazły się atrakcje dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych.

Lato
Źródło: tapeteos.pl

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 od turnieju mini beach soccera dla dzieci. Na specjalnie przygotowanym piaskowym boisku młodzi piłkarze rywalizować będą o Puchar Burmistrza Sokółki. Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu do godziny 11:45, w zawodach wziąć mogą dzieci z roczników 2005 i młodsi, a drużyny składać się będą z 4 zawodników.

Kolejnymi punktami programu będą: ognisko z kiełbaskami – 14:00 oraz „Mini Ekstremalna Przeprawa” – bieg z przeszkodami dla dzieci do lat 10 – start o 16:00 (zapisy w biurze zawodów do 15:45). Zaraz po maluchach na start głównego biegu ustawią się dorośli, którzy będą mieli do pokonania okrążenie wokół zalewu (2,5 km) naszpikowane przeszkodami! Zapisy do Ekstremalnej Przeprawy prowadzone są drogą elektroniczną na stronie: www.elektronicznezapisy.pl/event/1997 szczegółowe informacje na stronie: http://www.osir.sokolka.pl/2017/08/24/ruszyly-zapisy-na-ekstremalna-przeprawe-2017/

Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę z DJ’em, która rozpocznie się około godziny 18:30 i potrwa do godz. 21:00

Organizatorzy:
Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki
Sokólski Ośrodek Kultury
UKS Batory Sokółka

Krzysztof Zaniewski, OSiR

Skip to content