Wyjazd na Galę AgroLigi 2016

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zaprosiła sołtysów i rolników do wspólnego wyjazdu na rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu AgroLiga.

20 czerwca 2017 roku Pani Burmistrz wraz z sołtysami oraz rolnikami z Gminy Sokółka uczestniczyła w uroczystości Gali AgroLiga 2016, która odbyła się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Podczas gali Prezydent Andrzej Duda uhonorował i wręczył nagrody laureatom Konkursu Krajowej AgroLigi 2016 i spotkał się z delegacją z Sokółki. Pan Prezydent podziękował Pani Burmistrz za dobrą współpracę i za pracę na rzecz rolnictwa. Uczestnicy wyjazdu spotkali się też z naszym sokólskim Posłem na Sejm RP Mieczysławem Kazimierzem Baszko, który oprowadził zgromadzonych po Sejmie.

Przed wyjazdem do Warszawy, grupa skorzystała z zaproszenia Państwa Grażyny i Andrzeja Remisiewicz z firmy Trans-Rol, gdzie zwiedziła siedzibę firmy oraz spotkała się z Jerzym Leszczyńskim Marszałkiem Województwa Podlaskiego i z rolnikami i firmami z województwa podlaskiego, którzy otrzymali już zaszczytny tytuł Mistrza lub Wicemistrza Krajowego AgroLiga.

(JŻ)


Zobacz również

Skip to content