Podwodna sala zabaw

Od poniedziałku, 3 kwietnia 2017 r. zacznie działać w budynku Krytej Pływalni w Sokółce „Podwodna sala zabaw”. Bajeczny kącik będzie czynny siedem dni w tygodniu w godzinach 12:00-20:00 i przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Podwodna sala zabaw

„Podwodna Sala Zabaw” jest wspaniałym udogodnieniem dla osób, które chciałyby skorzystać z obiektów sportowych OSiR w Sokółce i jednocześnie zapewnić dzieciom wspaniałe atrakcje. Bezpłatnie skorzystać z sali będą mogli rodzice z dziećmi po okazaniu ważnego karnetu lub biletu wejścia na krytą pływalnię lub korty tenisowe.

W godzinach 8:00–15:00 salka może być udostępniana dzieciom niepływającym podczas lekcji wychowania fizycznego prowadzonych na krytej pływalni przez przedszkola i szkoły podstawowe. Opiekę nad nimi sprawować będzie nauczyciel.

Dzieci będą miały możliwość zabawy w dmuchanym zamku z mini zjeżdżalnią, skakania na trampolinie oraz zagrania w różnego rodzaju gry planszowe.

Remont pomieszczenia wykonali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, a malunki ścienne wykonała pani Bożena Krawel. OSiR Sokółka na wyposażenie sali otrzymał 2500 zł dofinansowania z Urzędu Miejskiego w Sokółce.

Zapraszamy!

Paulina Sawicka, OSiR


Zobacz również

Skip to content