Uczelnie zaprezentowały swoją ofertę

Ufundowany przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską puchar za przygotowanie najbogatszej oferty podczas XV Prezentacji Edukacyjno – Doradczych „Uczelnie w powiecie” trafił do Uniwersytetu w Białymstoku.

Uczelnie w Sokółce

W poniedziałek 27 lutego 2017 roku w hali sportowej Zespołu szkół w Sokółce odbyły się Prezentacje Edukacyjno – Doradcze ph. „Uczelnie w powiecie”.

– Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z tym, co młodym ludziom proponują szkoły wyższe. Dokonajcie mądrych i trafnych wyborów – powiedział Redaktor Naczelny „Wieści Podlaskich” Wiesław Sokołowski. To właśnie ta gazeta jest organizatorem Prezentacji Edukacyjno – Doradczych.

W tym roku uczelnie zaprezentowały swoją ofertę w: Sokółce, Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim i Hajnówce.

W Sokółce młodzież miała okazję odwiedzić stoiska przygotowane przez siedem uczelni. Były to: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content