Złota jesień pływaków

W sobotę, 22 października 2016 r.  w Bielsku Podlaskim odbył się X Międzynarodowy Mecz Pływacki Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi i Polski “Złota Jesień 2016”.

W zawodach wzięło udział aż 456 zawodników z 19 klubów, w tym 13 zawodników UKS “Batory” dla których był to pierwszy sprawdzian umiejętności po wakacjach.

Przed zawodami

Tym razem medale wygrywali nasi chłopcy. Dawid Witulski zdobył 2 srebrne krążki płynąc 50 i 100 metrów stylem grzbietowym. Dwaj młodsi zawodnicy – Oskar Kochanowicz i Oskar Kondrat – tradycyjnie uplasowali się w czołówce. Oskar Kochanowicz zdobył złoty medal na dystansie 50m stylem dowolnym oraz brązowy medal na 50m stylem grzbietowym. Oskar Kondrat, który płynął te same dystanse zdobył odpowiednio brązowy oraz srebrny medal.

Należy podziękować także pozostałym zawodnikom: Julii Oleńskiej, Oli Kaźmierczak, Ewie Rećko, Natalii Szumiło, Julii Miejłuk, Ani Miakisz, Weronice Bergiel, Idze Białous, Dominice Kieda i Konradowi Zielenkiewicz. Ciężko pracowali na treningach i zrobili znaczne postępy.

UKS “Batory”

Skip to content