Zaproszenie do udziału w konkursach

Burmistrz Sokółki i Zespół Szkół Ogólnokształcących zapraszają do wzięcia udziału w konkursach na Eko Reportera i Eko Zabawkę.

Marzy Ci się debiut w roli reportera? Konkurs na Eko Reportera jest dla Ciebie! Wystarczy sfotografować lub narysować to, czego nie wolno robić z zużytym sprzętem RTV/AGD i napisać krótki artykuł. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z gminy Sokółka. Wymagana jest duża pomysłowość, kreatywność i umiejętność pisania artykułów.

Jeśli jesteś kreatywny i pomysłowy to jest konkurs dla Ciebie! Zadaniem jest wykonanie zabawki z surowców wtórnych (np. zużyte skrawki materiałów, makulatura, puste puszki, plastikowe butelki, nakrętki itp.) lub z materiałów naturalnych (np. drewno, słoma itp.). Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z gminy Sokółka. Wymagana jest pomysłowość i oryginalność pracy.


EKO REPORTER

Marzy Ci się debiut w roli reportera ? Konkurs na Eko Reportera jest dla Ciebie! Wystarczy sfotografować lub narysować to, czego nie wolno robić z zużytym sprzętem RTV/AGD i napisać krótki artykuł. Konkurs adresowany jest do uczniów KLAS IV-VI szkół podstawowych z gminy Sokółka. Wymagana jest duża pomysłowość, kreatywność i umiejętność pisania artykułów.

Pracę należy dostarczyć za pośrednictwem wychowawcy klasy  do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce Osiedle Zielone 2, w terminie do 3 czerwca 2016 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 8 czerwca 2016r.

Wśród uczestników zostanie wyłonione I, II i III miejsce, a zwycięskie artykuły  zostaną opublikowane na www.sokolka.pl.

DO POBRANIA: Regulamin konkursu


EKO-ZABAWKA

Jeśli jesteś kreatywny i pomysłowy to jest konkurs dla Ciebie! Zadaniem jest wykonanie zabawki z surowców wtórnych (np. zużyte skrawki materiałów, makulatura, puste puszki, plastikowe butelki, nakrętki itp.) lub z materiałów naturalnych (np. drewno, słoma itp.). Konkurs adresowany jest do uczniów KLAS I-III szkół podstawowych z gminy Sokółka. Wymagana jest pomysłowość i oryginalność pracy.

Pracę należy dostarczyć za pośrednictwem wychowawcy klasy  do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce Osiedle Zielone 2, w terminie do 3 czerwca 2016 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 8 czerwca 2016r.

Wśród uczestników z każdej szkoły zostanie wyróżniona jedna praca.

Lista laureatów konkursów zostanie zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Sokółce.

Organizatorzy konkursu: Burmistrz Sokółki i Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Osiedle Zielone 2 w Sokółce.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Wydziale Oświaty i Polityki Społecznej w Urzędzie Miejskim w Sokółce pod nr tel. 85 711 09 42.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

DO POBRANIA: Regulamin konkursu

Wydział Oświaty


Zobacz również

Skip to content