Nagrody za udział w konkursach

Laureaci ogłoszonego przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską konkursu pt. „Nasze piękne sokólskie święta z choinką w tle” zostali zaproszeni przez Panią Burmistrz w poniedziałek 25 stycznia do Urzędu Miejskiego. Z kolei w środę 27 stycznia Pani Burmistrz wręczyła nagrodę dla Natalii Fiedorec z Malawicz Dolnych, która zwyciężyła w konkursie „Nasza piękna Sokólszczyzna”.

Laureaci konkursu

„Kochani, ogłaszam konkurs na zdjęcie z choinką w tle. Może być zdjęcie tradycyjne, śmieszne, rodzinne… – ważne, aby było zrobione podczas świąt w Sokółce (mieście i gminie) i z choinką w tle. Resztę pozostawiam Waszej wyobraźni” – ogłoszenie o takiej treści zamieściła Pani Burmistrz na swoim koncie na facebooku i na stronie sokolka.pl. Na konkurs wpłynęły zdjęcia wykonane przez dziewięć osób.

Pani Burmistrz pogratulowała wszystkim laureatom na spotkaniu w Urzędzie Miejskim.

– Gratuluję wyobraźni i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce ogłoszę – powiedziała Pani Burmistrz.

Laureaci otrzymali świąteczne upominki i gadżety promocyjne.

Prezent – niespodzianka czekał na Natalię Fiedorec z Malawicz Dolnych.

– Jako jedyna udzieliłaś prawidłowej odpowiedzi na pytanie, gdzie zostało wykonane zdjęcie kapliczki, jakie zamieściłam na swoim facebooku – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Warto dodać, że Natalia Fiedorec jest zapaloną miłośniczką biegów narciarskich.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content