Dla wszystkich starczy miejsca

Plakat

Stowarzyszenie „Q pomocy” zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Sokółka do aktywnego udziału projekcie pn. „Dla wszystkich starczy miejsca”. Celem projektu jest kultywowanie tradycji związanych z czasem Bożego Narodzenia.

To kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Q pomocy”. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”. Partnerami projektu są: Urząd Miejski w Sokółce, Sokólski Ośrodek Kultury, Muzeum Ziemi Sokólskiej. W pomoc przy realizacji projektu włączył się Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sokółce.

Termin realizacji projektu: 1.10. – 31.12.2015 r. W programie są warsztaty, podczas których będą wykonywane ozdoby bożonarodzeniowe, konkurs na dekoracje świąteczne z recyklingu a na zakończenie projektu odbędzie się spotkanie Wigilijne „pod chmurką”.  W ramach projektu powstanie folder poświęcony tradycjom bożonarodzeniowym w naszym regionie. Do gromadzenia informacji do folderu zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Liczymy na Państwa!

Informacje na temat potraw, zwyczajów, wróżb, przesądów prosimy przesyłać na adres e-mail: q.pomocy@wp.pl Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: qpomocy.opx.pl Jesteśmy też na Facebooku

Zarząd Stowarzyszenia „Q Pomocy” w Sokółce

Skip to content