Wideo spotkanie z Emilią Krakowską

Emilia Krakowska
Źródło fot. pl.wikipedia.org

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na pierwsze z pięciu spotkań z cyklu ph. “Akcja: e-motywacja”. Początek spotkania o godz. 11:00, 8 października 2015 r. (czwartek) w czytelni biblioteki, Sokółka, Os. Centrum 21.

Gościem pierwszego spotkania  będzie aktorka Emilia Krakowska, która będzie mówiła o mocy współpracy – zachęcała do angażowania się w inicjatywy grupowe, dzięki którym można często osiągnąć więcej niż w pojedynkę.

Swoją fachową wiedzą w każdym ze spotkań podzieli się z nami psycholog i skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.

Emilia Krakowska
Urodzona w Poznaniu aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Popularność i sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli Jagny w serialu Jana Rybkowskiego „Chłopi”. Pełna ciepła, optymizmu i humoru- także tego zabarwionego ironią w dobrym wydaniu. Często podkreśla ważność umiejętności życia z ludźmi w zgodzie i dobrych relacjach. Powtarza, że należy rozmawiać. Dzięki rozmowie tworzy się społeczeństwo. W domu ma okrągły stół, bo jak twierdzi, przy nim wszyscy są równi. W lutym tego roku świętowała we Wrocławiu benefis z okazji swoich 75 urodzin. Twierdzi, że w teatrze można odzyskać spokój, swoją tożsamość i swoje miejsce.

Tomasz Kozłowski
Z pochodzenia bolesławczanin – swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.

(KB)

Skip to content