Miasto w kwiatach

Certyfikaty podpisane przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotra Rygasiewicza trafiły w czwartek 1 października do wszystkich, którzy uczestniczyli w akcji „Wspólnie upiększamy miasto Sokółkę 2015”.

Zdjęcie

– Podobną akcję zorganizowaliśmy już po raz trzeci. Adresowana jest ona do firm i właścicieli posesji, które są ulokowane wzdłuż głównych ulic miasta – Grodzieńskiej i Białostockiej. Na wiosnę nasza placówka przyjmuje zgłoszenia od wszystkich, którzy chcą ukwiecić chodnik przy swoich posesjach. Ze swojej strony zapewniamy drewniane donice i ziemię. Uczestnicy akcji muszą sami zadbać o sadzonki kwiatów. Sugerujemy, aby w donicach sadzić kwiaty w barwach sokólskiej flagi, czyli żółto – czerwone – wyjaśnił Dyrektor Piotr Rygasiewicz.

Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji upiększania miasta podziękowali: Zastępca Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk oraz Dyrektor OSiR-u Piotr Rygasiewicz.
„Składam wyrazy wdzięczności za zaangażowanie się w akcję. Niewątpliwie przyczyniliście się Państwo do zapewnienia dobrego wizerunku miasta Sokółka, które jest naszym wspólnym dobrem. Państwa pomysły i zapał do wspólnego działania rokują na dalszą owocną współpracę” – certyfikaty o takiej treści otrzymali:
– Grzegorz Czołpiński – Zakład Optyczny
– Grażyna Sujeta – Salon Fryzjerski Damsko – Męski
– Sokólski Ośrodek Kultury
– Marian Witkowski – Zakład Fotograficzny
– Sklep „Aksamitka”
– Firma „DAGO”
– Katarzyna Marzec – Sklep „Trendy”
– Krystyna Biziuk
– Marzena Narel
– Walentyna Kuryksza
– Sklep Arhelan Burzyńscy Sp. j.

Uczestnicy akcji otrzymali także ozdobne donice z wikliny.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content