Zaproszenie na wspólny spacer

26 września 2015 r., o godzinie 10:00 Punkt Informacji Turystycznej w Sokółce zaprasza na wspólny spacer po Sokółce w ramach akcji “Międzypokoleniowa sztafeta turystyczna” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

Plakat

Przez półtorej godziny będziemy wspólnie zwiedzać nasze miasto. Spotykamy się przed Kościołem Św. Antoniego w Sokółce (w bramie). Trasę zakończy poczęstunek w Muzeum Ziemi Sokólskiej.

Uwaga: ilość grupy ograniczona do 30 osób. Udział jest bezpłatny. Dodatkowych informacji udziela: Punkt Informacji Turystycznej w Sokółce, ul. Piłsudskiego 2 (Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury), tel. 85 711 24 35 (wew. 26)

Patronat honorowy akcji: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Pracy i polityki Społecznej. Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna. Organizator akcji w Sokółce: Punkt Informacji Turystycznej w Sokółce przy Sokólskim Ośrodku Kultury.

Edyta Głowa, Punkt IT w Sokółce

Skip to content