Pływacy na start!

Omega

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre, pływacy z klubu UKS OMEGA Sokółka również rozpoczęli swój sezon. Wypoczęci i pełni zapału wrócili na basen, by szlifować formę i doskonalić nowe umiejętności. Wrzesień i październik dla najbardziej doświadczonych pływaków, to miesiące wprowadzające do treningów i służące budowaniu „bazy” pod przyszła formę startową. Wraz z czołowymi zawodnikami sekcji swoja przygodę z pływaniem rozpoczęły najmłodsze dzieci.

Zawodnicy trenują pod okiem doświadczonych trenerów Rafała Firsa i Konrada Stackiewicza. Klub skupia ludzi których łączy pasja i miłość do pływania, wyniki przychodzą z czasem. Najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiechy uczestników zajęć. Wszystkich łączy pozytywne nastawienie, profesjonalizm oraz wspólna pasja, jaką jest pływanie.

UKS OMEGA Sokółka zaprasza dzieci w wieku 6–8 lat, posiadające podstawowe umiejętności pływania na dużym basenie, do nowej grupy pływackiej powstającej w klubie. Klub gwarantuje wszechstronny rozwój dzieci, bezpieczeństwo, miłą atmosferę i zajęcia pełne ciekawych pomysłów. Cel jest jeden – by dobrze nauczyć pływać każde dziecko, które wejdzie do wody!

Kontakt z trenerami :
Rafał Firs tel. 669 388 053
Konrad Stackiewicz tel. 515 993 114

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.uksomega.pl

Trenerzy
Konrad Stackiewicz i Rafał firs


Zobacz również

Skip to content