Mamy Mistrza AgroLigi

Tytuł Mistrza Podlaskiej AgroLigi 2015 trafił do sokólskiej firmy Metal Fach. Gratulacje dla zwycięzcy złożyła Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

AgroLiga 2015

W liście gratulacyjnym Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska napisała:

„Nic tak nie zachęca do dalszego wysiłku, jak smak sukcesu. Serdecznie gratuluję Firmie Metal Fach z Sokółki uzyskania tytułu Mistrza Podlaskiej AgroLigi 2015. To dowód uznania za Państwa wieloletnią działalność jako wiodącego producenta maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Firma Metal Fach promuje wysokie standardy przedsiębiorczości i w znacznym stopniu przyczynia się do modernizacji naszego rodzimego rolnictwa – jednego z głównych filarów polskiej gospodarki.

Dziękuję za ogromny wkład i zaangażowanie w kultywowaniu tradycji rolniczych. Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Raz jeszcze gratuluję zdobycia prestiżowego tytułu.”

Uroczysta gala z udziałem laureatów konkursu odbyła się we czwartek 11 czerwca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku.

W tegorocznej edycji konkursu rywalizowało dziewięć gospodarstw w kategorii „Rolnicy” i pięć przedsiębiorstw w kategorii „Firma”.

DO POBRANIA: Relacja oraz wyniki konkursu

(UM) Fot. Wojciech Oksztol / Wrota Podlasia

Skip to content