Można wygrać multimedialną świetlicę

Fundacja Orange zaprasza do udziału w drugiej edycji programu społecznego “Pracownie Orange”. W programie można wygrać multimedialną świetlicę tzn. przyjazne, dobrze wyposażone miejsce, które fundacja pomoże prowadzić.

Lokale zostaną wyposażone w komputery, bezpłatny dostęp do Internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier, telewizory LCD oraz meble. Fundacja Orange zadba o wsparcie techniczne, zabezpieczenia antywirusowe sprzętu, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych przez pierwsze dwa lata ich aktywności.

Do programu mogą zgłaszać się mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły co najmniej 5 osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni Orange z pożytkiem dla lokalnej społeczności.

Wnioski przyjmowane są do 21 czerwca 2015 na www.pracownieorange.pl Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 50 najciekawszych, które zostaną poddane pod głosowanie internautów w lipcu br. To internauci wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Fundacja Orange
www.fundacja.orange.pl

Skip to content