Jacek Jarno Wicemistrzem Polski

Po raz pierwszy w historii rozegrano Mistrzostwa Polski w Parach Old Boys, dla bilardzistów którzy ukończyli 40 lat. Zawodnik “LP Metal-Fach” Sokółka Jacek Jarno wystartował w parze z Arturem Gajdą z Elidy Białystok. W mocno obsadzonym turnieju duet z Podlasia stanął na drugim stopniu podium.

Imprezę rozegrano w łódzkim klubie bilardowym „Frame”, to kultowe miejsce na scenie polskiego bilarda, które dobrze się kojarzy sokólskim bilardzistom, bo tam wielokrotnie zwyciężali bracia Piekarscy i bracia Kudlikowie w turniejach juniorskich, a później w seniorskich. Cieszy więc bardzo, że kolejny sokólski zawodnik wspaniałym wynikiem zaznaczył tam swoją obecność. Należy dodać, że Jacek dopiero rozpoczął swoją przygodę z bilardem w kategorii Old Boys, a świetny wynik w debiucie jest dobrą motywacją do jego dalszych treningów, jak i innym trenującym w sokólskim klubie.

Na zdjęciu: Złoci i srebrni medaliści Mistrzostw Polski w Parach Old Boys, od lewej Artur Gajda (Elida Białystok), Arkadiusz Maciął, Stanisław Chaba (Mikołów) oraz Jacek Jarno (LP Metal-Fach).

(SSB)


Zobacz również

Skip to content