Konkurs na świąteczną dekorację posesji

slider_dekoracje_sw

Burmistrz Sokółki i Sokólski Ośrodek Kultury ogłaszają konkurs na najpiękniejszą i najoryginalniejszą świąteczną dekorację posesji. Zgłoszenia przyjmuje SOK do 29 grudnia 2014 r. Do wygrania są nagrody pieniężne.

REGULAMIN:

1. Celem konkursu jest
– podtrzymywanie tradycji świątecznego dekorowania domów i posesji
– inspirowanie mieszkańców miasta do współtworzenia atmosfery Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku poprzez dekorowanie swoich posesji
– podkreślenie nastroju świątecznego,
– dbanie o estetykę i wygląd miasta,
– wypromowanie i nagrodzenie najładniejszej dekoracji świątecznej

2. Konkurs polega na wykonaniu świątecznej dekoracji budynku, posesji, balkonu, itp. w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

3. Warunkiem udział w konkursie jest zgłoszenie adresu (wraz z kontaktowym numerem telefonu )udekorowanej posesji w terminie do 29. XII. 2014r. do Sokólskiego Ośrodka Kultury, pokój nr 14 – Dział Metodyki, tel. 85 711- 24-35 lub 85 711- 24-86. Osoby zgłaszające udział w konkursie jednocześnie wyrażają zgodę na zrobienie zdjęć zgłoszonej dekoracji.

3.a Organizatorzy zastrzegają, że dekoracje nagrodzone w ubiegłych latach (w roku 2012 i/ lub 2013) nie będą oceniane przez komisję.

4. Komisja powołana przez Burmistrza dokona oceny dnia 30.XII.2014 r i wyłoni najładniej udekorowane posesje. Prosimy o włączenie dekoracji świetlnych od godz. 15.00

5. Nagrody pieniężne: I miejsce- 300 zł, II miejsce- 200 zł, III miejsce- 100 zł. O terminie odbioru nagród nagrodzone osoby zostaną poinformowane telefonicznie.

Zapraszamy!

SOK

 


Zobacz również