Harmonogramy odbioru odpadów w 2015 r.

smieci_1

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w pierwszej połowie 2015 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH (szkło, plastik, makulatura, metal) w dniach: 29. I, 26. II, 26. III, 29. IV, 28.V, 29.VI.


ULICE: Batorego, Wiosenna, Świerkowa, Piękna, Północna, Traugutta, Orzeszkowej, Turystyczna, Krucza, Zabrodzie, Sportowa, Żytnia, Wasilkowska, Sosnowa, Skłodowskiej, Krasickiego, Konopnickiej, Pogodna, Modrzewiowa, Miła, Dolna, Roski Małe, Królowej Bony, Zygmunta Starego, Górna, Upalna, Piaskowa, Drzewna, Ptasia, Jodłowa, Leśna, Armii Krajowej,   Mikołaja Reja, Hubala.

ODBIÓR ODPADÓW: 19.I, 16.II, 12.III, 13.IV, 4,14 V, 1,17.VI

POPIÓŁ + odpady:  7.I, 2.II, 2.III, 1.IV


ULICE: Targowa, Tarasiewicza, Osieckiej, Niemena, Grechuty, Docha, Mikołajczyka, Mościckiego, Szpitalna, Akacjowa, Białostocka, Zamenhofa, Korczaka, Malmeda, Sikorskiego, 3-go Maja, Ogrodowa, Wyspiańskiego, Wiśniowa, Wąska, Zacisze, Dąbrowskiego.

ODBIÓR ODPADÓW: 21.I, 18.II, 16.III, 15.IV, 6.18.V, 3. 18.VI

POPIÓŁ + odpady: 8.I. 4.II, 4.III, 02.IV.


ULICE: Warszawska, Szkolna, Sienna, Kwiatowa, Krótka, Lelewela, Barlickiego, Kołłątaja, 1-go Maja, Wojska Polskiego, Monte Casino, Kolejowa, Miejska, Gęsia, Sawickiego, Wyszyńskiego, Plac Kościuszki, 11-go Listopada, Lipowa, Klonowa, Piłsudskiego, Wróblewskiego, Letnia, Kopernika, Ściegiennego, Kilińskiego, Pocztowa, Matejki, Mickiewicza, Rejmonta, Prusa, Nałkowskiej, Sienkiewicza, Norwida, Baczyńskiego, Łąkowa, Mariańska.

ODBIÓR ODPADÓW: 22.I, 19.II, 18.III, 16.IV, 7. 20.V, 8, 22.VI

POPIÓŁ + odpady: 12.I, 5.II, 5.III, 7.IV


ULICE: Witosa, Kłopotowskiego, Kasztanowa, Polna, Grodzieńska, Słowackiego, Asnyka, Tuwima, Broniewskiego, Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury, Dywizjonu 303, Lotników Lewoniewskich, Buchwałowo, Wesoła, Torowa, Słoneczna, Fabryczna, Ciepła, Jasna, Kresowa, Lewickiego.

ODBIÓR ODPADÓW:  26.I, 23.II, 19.III, 20. IV, 11,21.V, 11,24.VI

POPIÓŁ + odpady: 14.I, 9.II, 9.III, 8. IV


ULICE: Przemysłowa, Głowackiego, Żeromskiego, Kryńska, Mała, Krecia, Zimowa, Nowa, Wschodnia, Kleeberga, Emilii Plater, Hallera, Wodna, Wierzbowa, Nadrzeczna, Lniana, Spokojna, Jana Pawła II, Os. Zielone, Majowa, Pawłowskiego, Poprzeczna, Wspólna, Stawowa, Zdrojowa, Cicha.

ODBIÓR ODPADÓW: 28.I, 25.II, 25.III, 22.IV, 13,25.V, 15,25.VI

POPIÓŁ + odpady:  15. I, 11.II,  11.III, 9.IV

 

Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odbiór odpadów segregowanych – przy drugim wywozie każdego miesiąca.
Odbiór popiołu przy pierwszym wywozie w miesiącach: I, II, III, IV.


WSIE: Bogusze,  Boguszowski Wygon,  Kozłowy Ług,  Żuki,  Dąbrówka, Szyndziel, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Gilbowszczyzna, Plebanowce.

ODBIÓR ODPADÓW: 2,15.I,  2,12.II, 2,12.III, 1,16.IV,  4,14.V, 1,15.VI


WSIE: Kraśniany,  Sokolany,  Wroczyńszczyzna,  Woroniany,  Gliniszcze Wielkie i  Małe.

ODBIÓR ODPADÓW: 5,19.I, 3,13.II,  3,13.III,  2,17.IV, 5,15.V, 2,16.VI


WSIE: Gieniusze, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Tartak, Wierzchłowce, Wierzchjedlina, Igryły, Zawistowszczyzna, Zamczysk, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna Jelenia Góra.

ODBIÓR ODPADÓW: 7,20.I, 4,16.II, 4,16.III, 3,20.IV, 6,18.V, 3,17.VI


WSIE: Kuryły, Bachmatówka, Kantorówka, Kundzicze, Miejskie  Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Hałe, Halańskie  Ogrodniki, Lebiedzin, Gniedzin, Podkamionka, Mićkowa Hać.

ODBIÓR ODPADÓW: 8,21.I, 5,17.II, 5,17.III, 7,21.IV, 7,19.V, 5,18.VI


WSIE:  Wojnachy,   Pawełki,  Zaścianki,  Lipina,  Dworzysk,  Pogibło,  Kurowszczyzna, Bilwinki, Słojniki, Planteczka, Stodolne, Wysokie  Laski.

ODBIÓR ODPADÓW: 9,22.I, 6,18.II, 6.18.III, 8.22.IV, 8.20.V, 8.19.VI


WSIE: Sraż,  Ostrówek,  Polanki,  Jałówka,  Rozedranka Stara i Nowa,  Stary Szor, Wilcza Jama, Moczalnia  Stara i Nowa.

ODBIÓR ODPADÓW: 12,26.I, 09,19.II, 9,19.III, 9,24.IV, 11,21.V, 9,22.VI


WSIE: Stara Kamionka, Nowa Kamionka, Bobrowniki,  Poniatowicze, Buchwałowo, Drahle, Bohoniki, Malawicze Górne i Dolne, Puciłki, Szyszki.

ODBIÓR ODPADÓW: 13,27.I, 10,24.II, 10,24.III, 14,27.IV, 12,26.V, 10,23.VI


WSIE: Orłowicze,  Zadworzany,  Kracze, Tatarszczyzna,  Zaśpicze,  Nomiki,  Kundzin.

ODBIÓR ODPADÓW: 14,28.I, 11,25.II, 11,25.III, 15,28.IV, 13,27.V, 11,24.VI


 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com