Spotkanie z pasjami

Z Katarzyną Grocholą o pisaniu, książkach i radościach dnia codziennego

Na ostatnie wideo spotkanie z cyklu “Spotkania z pasjami” zapraszamy 4 grudnia 2014 r. o godz. 11:00 do Oddziału dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce, ul. Sikorskiego 25.

Źródło fot. www.grochola.pl
Źródło fot. www.grochola.pl

Pani Katarzyna Grochola – najpopularniejsza współczesna pisarka, która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Otworzyła niejedne drzwi, uchyliła okna, pokazała drogę, jak żyć, jak pisać, jak kochać… Nieustannie inspiruje i zaskakuje. Od ponad dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników. Jej książki sprzedały się w nakładzie kilku milionów egzemplarzy, a każda z nich zajmuje najwyższe miejsca na listach bestsellerów. Opublikowała dziewięć powieści, cztery tomy opowiadań, dwa tomy rozmów z psychoterapeutą Andrzejem Wiśniewskim oraz jedyny w swoim rodzaju dialog z córką Dorotą Szelągowską.

Jest szczęśliwą mamą Doroty Szelągowskiej oraz babcią Antosia (pierwowzór Mateuszka z Kryształowego Anioła). Obecnie pisarka mieszka w Milanówku i zajmuje się, jak twierdzi, kopaniem stawku, w którym zamierza hodować żaby i ryby.

(KB)

Skip to content