IV Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

fest_zolnierskiej-016

14 listopada 2014r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce odbył się IV Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W ten sposób została uczczona 96 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Gośćmi honorowymi byli przedstawiciele stowarzyszenia X Pułku Ułanów Litewskich  – plutonowy Grzegorz Czołpiński i ułan Tomasz Horsztyński. W uroczystości brał udział Wiceburmistrz Pan Krzysztof Szczebiot.

O miłości do ojczyzny, o walce o wolność i bohaterstwie polskiego żołnierza śpiewali uczniowie z następujących szkół:  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie, Zespół Szkół w Nowym Dworze, Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, Zespół Szkół w Kuźnicy, Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sokółce,  Zespół Szkół Integracyjnych w Sokółce. Uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe statuetki i znaczki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie naszego zaproszenia i udział w festiwalu. Zapraszamy za rok.

Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych serdecznie dziękuje nauczycielom, którzy  przygotowali festiwal, Paniom: Małgorzacie Rogowicz, Justynie Horsztyńskiej  – Szerejko, Ewie Borowskiej, Katarzynie Romanowicz, Ewie Krasnodębskiej, Urszuli Szczebiot, Krystynie Zubrzyckiej. Dziękuję za pomoc panu dyrektorowi SOK – u oraz Panu Jarosławowi Cilulko za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego i jego obsługę.

M. Andrzejewska


Zobacz również

Skip to content